Jdi na obsah Jdi na menu
 Toya (
Útulek Malý Jeníkov)

ObrazekBONGA z Horáckého šenku

http://www.nalezenci.cz/getimg.php?id=2803&p=photo&t=advertising
(2 letá fenka BO, Bonga)


BOJAR

516.jpg
Pejsek z Podhradí

Amir

(Zde na fotce , ještě v útulku)
Klikni pro uzavření


Umístěn 10.4.2006
(Zde už je pejsek doma - text a foto převzato z Českobudějovického útulku)
Ahoj Vám všem,
Na Vašich stránkách jsme objevili Amirka a okamžitě podle fotek jsme se do něj zamilovali. Po tel dohodě jsme si pro něj přijeli.
Po příjezdu domů do Brna se ihned Amir seznámil s naší rodinou a šel se koupat. Z prvu se mu to moc nelíbilo, ale asi pochopil, že chceme pro něj jen to nejlepší a držel jak beránek. Měli jsme obavy jak bude reagovat, ale zvládl to bravurně. I když jsme ho vytřeli dvěma ručníky, které byli úplně mokré, tak se stejně otřepal a já i koupelna rázem plavala. Všechno se poklidilo, počkalo se až pejsek vyschne, mezitím se nabaštil a šlo se na večerní procházku před spaním. Ráno po probuzení mi Amir skočil na ramena předními tlapami a olíznul mě od hlavy až k patě. Od té doby jsme jasná dvojka jako by byl u nás od šťěňátka. Po raní procházce se jelo na zahradu aby se seznámil s novým domovem. Okamžitě se rozkoukal a pochopil, že je tam doma a dnes když za ním přijedeme tak den co den nás vítá jako by nás dlouho neviděl. Je velice spokojený už to není ta hromádka neštěstí, která od Vás odjela, a nevěděla co bude. Poznal, že ho milujeme a on nám svoji lásku oplácí také. Je poslušný, denně chodíme na dlouhé procházky a opakovat nějaké ty základní cviky a na závěr si necháváme aportíček, který miluje nade vše. Ještě tak čtrnáct dnů počkáme než ještě trošku přibere aby byl v dokonalé kondici a začneme s cvičákem. Amirek už teď po čtrnácti dnech u nás nepotřebuje vodítko ničeho si nevšímá a chodí krásně u nohy, z košíkem a vodítkem v tlamě. Každý den když za ním přijedu po práci tak mi v tlamě donese koš kde má nasoukané vodítko a dává mi najevo, že chce jít na procházku.
Posíláme pár foteček aby jste mohli posoudit jak se má u nás dobře. Naše malá šestiletá Gábča si Amirka tak zamilovala, že ráno když spíme na chajdě, tak hned letí za Amirkem ven. Schválně jsem je vyfotil spolu aby jste viděli jak i on si jí oblíbil. Pořád za ní běhá a když má malá nějaká kokina tak mu je po tají dává a tvrdí, že musí přibrat, že je hubený, teda když ji přistihnu.
První fotka je po vykoupání. Druhá je s mojí přítelkyní, kterou taky moc miluje a naopak. Třetí fotka je po jedné z dlouhých procházek na kamarádovu zahradu kde usnul a on okamžitě šel a Amirka zakryl. Dlouho to nevydržel takhle odpočívat a radši si šel hrát s jejich malou fenečkou. No a poslední je s naší malou Gábinkou. Tímto Vám ještě jednou moc děkuji, že jste nám Amirka svěřili a za nějaký čas zase pošleme další fotečky. Velice si Vážíme Vaší práce, kterou pro Vaše svěřence děláte....
Mějte se fajn a nashle Bartoň a Amir